Reklamlar
Oyun Açıklaması
Big Truck Oyunları İle Eğlenin! Genel, kategorisine 21 Temmuz 2017 tarihinde eklenmiş olup 430 defa oynanmıştır.

G2k.co oyunculara birbirinden güzel kamyon oyunları sunuyor. Bu oyunlar ile hem kafa dağıtıp hem de eğlenceli vakitler geçirmek mümkün. Bu dev tekerlekleri olan kocaman kamyonları kontrol etmek adına son derece büyük bir dikkat gerekmektedir. Birbirinden farklı engebeli yolları geçecek amortisörleri olan bu büyük araçlar yaylandığından dolayı hızı iyi ayarlamak gerekir. Bu tür özellikleri ile internet üzerinden oldukça fazla çeşit Dev Tekerli Kamyon oyunları bulunabilir ve keyif içinde oynanabilir. Büyük ya da küçük hiç fark etmez herkes adına bir den tekerlekli kamyon oyunları bulunabilmektedir. Özellikle de yoğun bir günün ardında kafa dağıtmak adına en iyi yolardan biri olan bu çeşit Truck Driver oyunları ile zihinsel bir rahatlama da yaşanmaktadır.
Çeşitli Kamyon Oyunları
İster düz yoldaki birbirinden engebeli yollar isterse de yokuş yukarı özel olarak tasarlanmış çetrefilli yolların aşıldığı dev tekerlekli araba oyunları birçok farklı türde oyun severe sunulmaktadır.
-Bu kocaman tekerlekli oyunlar arasında dağlar üzerinde düz ya da yokuşlu yollarda kamyonu hiçbir şekilde devirmeden ve süre dolmadan bitişe varmak adına güzel oyunlar mevcuttur. Dağlar arasında havada süzülen aracı devirmeden bitişe getirmek hiç de kolay değildir.
-Yetişkinler adına da karanlık yollarda giden ve önüne çıkan hayaletleri kamyon üzerinde silahlarla yok etmeye çalışan kamyonu idare etmekte de ayrı bir keyif sunmaktadır.
-Ayrıca dev süspansiyonları ile çöllerde gitmeye çalışan dev tekerli kamyon oyunları sırasında kamyonun arkaya ya da öne doğru devrilmesinde büyük dikkat etmek gerekir.
-Bir de uzaktan kumandalı oyuncak dev kamyon görünümlü arabalar ve onları dev gibi tekerlekleri ile bitiş en kısa sürede varmaya çalışmak herkesi çocukluk dönemine geri götürecek.
Madalin Stunt Cars 2 oyunu da sizlere 3D ortamda araçları test etmenizi sağlıyor.
Dev Tekerlekli ve Zevkli Kamyon Oyunları
Birbirinden farklı ve bu dev gibi tekerlekleri olan kamyonu çeşitlerini aynı zamanda oyun içerisinde istenildiği gibi de değiştirme olanağı olan oyunlar da mevcuttur. İstenilen her hangi bir kamyon gövdesi ve birbirinden farklı tekerlek çeşitleri de yine oyun içerisinde değiştirilebilir. Bu da oyunları çok daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Ayrıca sadece gövde üzerindeki desenleri de değiştirmek gibi olanakların sunulduğu oyunlar da bulunmaktadır.
Kafa Dağıtmaya Yarayan Dev Kamyon Oyunları
-En keyifli ve kafa dağıtmaya yarayan dev kamyon oyunlarında yola çıkan birçok farklı aracı Mouse kullanarak parçalama oyunu oldukça büyük bir keyif vermekte ve eğlendirirken rahatlatmaktadır.
-Ayrıca askeri ya da içinde kahramanları bulunduğu kamyon oyunu çeşitleri de bulunmaktadır.
-Birde robot dev tekerli kamyon oyunları bulunmaktadır ve robota dönüşen birçok değişik kamyon ile her oyuncu önündeki farklı engelleri kaldırarak yoluna devam edebilmektedir.


Big Truck Oyunları İle Eğlenin!

Reklamlar
-