Reklamlar
Oyun Açıklaması
Minecraft 1.11 İndir Genel, kategorisine 14 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş olup 1456 defa oynanmıştır.

Minecraft yeni sürümlerini indirmek isteyenlerin birçoğu birçok sorun ile karşılaşıyorlar. Bu sorunları yaşamamak için size verdiğimiz yöntemleri kullanarak sizde minecraft 1.11’i indirerek  kolaylık ile yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için küçük birkaç tüyo almanızda ve bunu uygulamanızda fayda vardır. Yüklemek biraz strateji istese de oyunun keyfine vardığınız zaman bunun için değdiğini ve çok eğlenceli olduğunu anlayacaksınız. Ayrıca minecraft oyununu yükledikten sonra internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Sadece oyunu yüklerken bağlanmanız gerekiyor. Fakat kayıt olduğunuz zaman yeni oyunlar hakkında gelecek olan bilgi mesajlarınız için internete arada girmeniz yeterli olacaktır.

Minecraft Yeni Sürümünü Yükleme

Minecraft oyunu yüklemek için birkaç tüyoya ihtiyacınız var demiştik. Şimdi sizlere bu tüyoları en ince ayrıntısına kadar anlatacağız. Minecraft 1.11 indir için eğer bilgisayarınızda minecraft sayfası mevcut ise direk oraya girerek sürümün adını yazın ve direk indirebilirsiniz. Eper bilgisayarınızda böyle bir sayfa açmadıysanız ve kısa yol oluşturmadıysanız. Yapmanız gereken; Google’den minecraft sayfasını açın ve sürümün adını arayın. Sonra yapmanız gereken oyunu indire tıklayıp oyunu indirin. İndirilen oyunu bilgisayarın kendi tarayıcısından arayın ve bulun yedekleyip daha önce açmış olduğunuz minecraft dosyasına atın. Dosta yerleştirme işlemi bittikten sonra oyunu açın. İlk etapta oyun sizin internet ve bilgisayar hızınıza bağlı olarak 5 dakikaya kadar açılmayabilir. Bu ilk sefer için geçerli bir durum olmaktadır. Oyunun açılma süresi bittikten sonra oyununuz için yeni bir kullanıcı adı kullanarak oyuna başlayabilirsiniz. İşte siz minecraft severler için minecraft yeni sürümünü indirmek bu kadar kolay olmaktadır.

Tamamen strateji oyunu olan bu oyun sayesinde kendinize özgü stratejilerin yanı sıra yeni sırlar keşfederek oynayanlara fark yaratabilir ve bir adım öne geçebilirsiniz. Eğer sizde eski oyunların yerine daha eğlenceli bir oyun arıyorsanız size bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca www.minecraft-indir.com sitesinde minecraftin diğer tüm sürümlerinide çok rahat birşekilde ücretsiz bedava indirebilirsiniz.

Minecraft Tüm sürümleri için buraya tıklayıverin.


Minecraft 1.11 İndir

Reklamlar
-