beylikdüzü escort-
Reklamlar
Oyun Açıklaması
My Little Pony Düğün Pastası Pony Oyunları, kategorisine 12 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş olup 1321 defa oynanmıştır.

My Little Pony Canterlot düğünü yaklaştı. Prens Shining Armor ile Prenses Cadance evleniyor. Onların bu mutlu günü için pasta hazırlamaya karar veren Applejack sizlerin de desteği ile muhteşem bir düğün pastası hazırlamak istiyor. Prenses Cadance ile Shining Armor tarafından sunumu yapılacak olan bu pastanın hazırlıklarını gelin birlikte yapalım.
Ayrıca Ponyville’de yaşayan bu sevimli karakterlerimizin daha birçok oyunu mevcut. My Little Pony karakterlerinin tüm oyunlarını My Little Pony Oyunları kategorisi altında bulabileceksiniz. Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity, Fluttershy ve tabiki Twilight Sparkle ile muhteşem oyunları oynayabileceksin. Pony karakterleri ile yarışmalara katılabilecek, onların maceralarına ortak olacaksın. Boyama, yapboz, giysi giydirme gibi değişik oyunlarını da bulabileceğiniz My Little Pony oyunlarını şiddetle tavsiye ediyoruz.
Midilliler çiftlik hayvanlarının sadece birisini teşkil eder. Daha birçok çiftlik hayvanı mevcuttur. Çiftlik hayvanlarının oyunlarını da oynamak isteyenler için Çiftlik Oyunları sitesini tavsiye ediyoruz. Oradaki oyunlar ile tarlanızı ekebilir, sulayıp, gübreleyebilir ve nihayet hasatınızı yaparak ürünlerinizi pazarda satışa sunabilirsiniz. Yine hayvan çiftliklerindeki hayvanların bakımını üstlenerek onların ürünlerinden kazanç elde etmeniz mümkündür. Bu kazançlarınızı çiftliğinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Çiftlik Oyunu sitesinde oynayabileceğiniz bu oyunların genel olarak Çiftlik İşletme Oyunları şeklinde adlandırıldığını biliyor musunuz? Çiftlik kurma ve çiftlik işletme oyunları ile kendi çiftliğinizi baştan kurup, işletebilir ve arazilerinizi genişleterek büyük bir çiftliğe sahip olabilirsiniz. Bunların tümünü belirttiğimiz Çiftlik Oyunu sitesinde gerçekleştirebileceksin.
Hatta farklı hayvan oyunları arayanlar için çeşitli seçenekler sunuluyor. Bunlar arasında maymun oyunları sayılabilir. Maymunlar hakkında kısaca bilgi verelim: Maymunlar, sosyal ve zeki hayvan olmaları, ağaçlara kolayca tırmanmaları, ağaçlar arasında gezinmeleri çocukların çok dikkatini çekmektedir. Hatta hayvanat bahçesinde en çok aradıkları hayvan maymunlar olmaktadır. Dolayısıyla sevilen bu hayvanların oyunları da çocuklar tarafından çok tutulmaktadır. Belirttiğimiz Çiftlik Oyunu sitesinin Maymun Oyunları kategorisi altında bu oyunlara ulaşmanız mümkündür. Onlarca maymun oyunları arasında Maymunu Mutlu Et oyun serisini de bulabileceksiniz. Maymunu Mutlu etmek için çeşitli işleri yapmanız gereken bu oyun, çok oynandığından seri şeklinde birçok bölümden oluşmaktadır. En güzel ve en güncel maymun oyunları için sizleri Çiftlik Oyunu sitesine bekliyoruz. İyi eğlenceler çocuklar..


My Little Pony Düğün Pastası

Reklamlar
-