Oyunlar ikon

Nitro Jip

Reklamlar
Oyunlar ikonEn Çok Oynanan Oyunlar
 • Hay Day

  Hay Day

  Android platformların yeni gözde çiftlik oyunu Hay Day artık farmoyunlari.com’da yayında! Üstelik de bu oyun tek başınıza değil online olarak oynanıyor. Oyuna kaydolabilir veya telefondaki gibi Facebook üzerinden giriş yaparak arkadaşlarınızla etkileşim halinde bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz! Fare ile oyundaki tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

 • Çiftlik Ürünleri

  Çiftlik Ürünleri

  Artık herhalde hepiniz farmoyunlari isminin çiftlik oyunları manasına geldiğini biliyorsunuzdur. Biz de bu isme saygı duyarak sizlere en güzel çiftlik oyunlarını paylaşıyoruz. Çiftlik Ürünleri Topla oyunu da daha önceki Çiftlik Bejeweled oyununa benzer şekilde FARE ile ürünleri eşlemeye dayanıyor ve böylece toplayabilirsiniz toprak mahsüllerini. Ayrıca ürünleri toplamak için hızlı olmanız gerekiyor, fazla yükselmeden toplayın.

 • Best Farm

  Best Farm

  Çiftlik Oyunları kategorisinde farmoyunlari.com denilince akan suların durması gerekir. Best Farm oyunu ise kelime anlamı olarak en iyi çiftlik oyunu demek oluyor. NEW GAME seçeneği ile oyuna başlıyoruz ve önce FARE ile bir tarla seçip boş alana tarlayı kuruyoruz, ardından SEEDS kısmından bir tohum seçip onu ekiyoruz ve EMPTY HAND seçeneğini seçerek de sürekli üzerine tıklamak kaydıyla işlemleri hızlandırıyoruz. Zaten bundan sonraki hasat ve ekin işlerini artık az çok biliyorsunuzdur.

 • Farm Frenzy Pizza Party

  Farm Frenzy Pizza Party

  Farm Frenzy Pizza Party oyunu diğer Farm Frenzy oyunları gibi FARE ile oynanıyor ve çiftlik içerisinde yine çeşitli amaçlara hizmet etmeye çalışıyorsunuz. Farm Frenzy oyunları içinde bir kaç farklı çiftlik oyununu zaten sizlerle paylaştığımız için bunu oynarken de pek yabancılık çekmeyeceksiniz, ancak yine de isterseniz oyuna ilk başlarken sorduğunda NO diyerek TUTORIAL kısmını oynayarak oyunu öğrenebilirsiniz.

 • Farmers Market

  Farmers Market

  Farmers Market oyununda diğer çiftlik oyunlarından biraz daha farklı bir aktiviteniz de olacak! Yine her zamanki gibi tarlayınızı ekip biçeceksiniz, ürünleri toplayacaksınız ve tarlayı tekrar hasata bırakacaksınız, ancak bu kez elde ettiğiniz ürünleri bir de pazara satacaksınız ve böylece daha kaliteli tohumlar alıp daha çok para getiren ürünler yetiştirebileceksiniz. FARE ile oynayacağınız oyunda işlemlerin süreci zaten size gösteriliyor.

 • Farm Heroes Saga

  Farm Heroes Saga

  Ünlü Facebook oyunlarından bir tanesi daha farmoyunlari.com adresinde orijinaliyle hizmetinizde! Farm Heroes Saga oyununda size verilen Türkçe görevleri yaparak puanları toplayın ve topladığınız puanlarla da kendi çiftliğinizi kurun! Zaten çoğunuz facebook üzerinden bu oyunu oynamış ve beğenmişsinizdir o yüzden lafı fazla uzatmadan sizleri Farm Heroes Saga oyunu ile başbaşa bırakalım.

 • Big Farm çiftlik oyunu

  Big Farm çiftlik oyunu

  Evet değerli farmoyunlari sitesi ziayretçileri, bugün sizler için yeni bir çiftlik oyunu paylaşıyoruz. Big farm isimli bu çiftlik oyununda her gün yeniden başlamak yerine kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bunun için öncelikle ilk başlangıç sayfasında ücretsiz üye olabilirsiniz. Uye olurken unutmayacağınız bir kullanıcı adı ve şifre seçmeyi unutmayın. Yeni bir hesap oluşturduktan sonra oyuna başlıyoruz. Çiftlik oyunumuz Türkçe olduğu için hiç zorlanmayacaksınz. Başlangıçta size zaten yol gösteriliyor. Bu oyun için tek gerekli olan bir adet faredir. İyi oyunlar…

 • FarmVille çiftlik oyunu

  FarmVille çiftlik oyunu

  Dünyada en çok sevilen oyunlardan biri olan Farmville oyununun flash versiyonunu sitemizde paylaşıyoruz. Farmville çiftlik oyununu oynamak için fare kullanmak yeterli. Oyun sırasında kenar gözüken yaşlı adam bize oyunu nasıl oynayacağımız konusunda yardımcı oluyor. İyi oyunlar…

 • Farm Frenzy: Balık Besleme

  Farm Frenzy: Balık Besleme

  Farm Frenzy çiftlik oyununun bu versiyonunda sizlerden balıkları beslemeniz isteniyor. Çok eğlenceli bir farm oyunu. Farm oyunları sitesi farmoyunlari.com iyi eğlenceler diler.

 • Traktör Sürme oyunu 3D

  Traktör Sürme oyunu 3D

  Traktör Sürme Oyunu 3D android marketlerde yerini almış ve en çok indirilen oyunlar arasına girmiştir. Tabii ki farmoyunlari.com olarak biz de boş durmadık ve hemen bu oyunun birebir benzerini sizler için bularak yayına sunduk. YÖN TUŞLARI ile tarla içerisinde traktör süreceksiniz ve BOŞLUK ile el freni yapacaksınız. Sarı ok işaretini takip ederek istenilen noktaya ulaşın ve sonraki bölümleri oynama hakkı kazanın.

 • Farm Mania 2

  Farm Mania 2

  Kahramanımız Anna`ya çiftliğinde sebzeleri yetiştirmesinde yardımcı oluyoruz. Farm oyunları sitesi farmoyunlari.com iyi eğlenceler diler.

 • Farm Frenzy Çiftlik oyunu

  Farm Frenzy Çiftlik oyunu

  Çiftlik oyunları kategorisinin en karmaşık ve en eğlencelilerini içeren farm frenzy oyunlarının en sade hali ile karşınızdayız. Fareyi kullanarak ilk bölümde talimatları izleyin ve görevleri nasıl yapacağınızı öğrenin. Diğer çiftçi oyunlarını da kolay anlamanızı sağlayacak olan farm frenzy çiftlik oyununda fareden başka lazım bir şey yok.