Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Uzay Gemisinde Macera

  Uzay Gemisinde Macera

  22 Aralık 2014 tarihinde eklendi.

  Uzay Gemisinde Macera oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp ilk seviyeden oyuna başlayın. Oyunumuzda sevimli astronutu kontrol ederek uzay gemisinde yolunda gitmeyen aksakları çözmesine yardımcı olun. Astronotun biran önce yolunda gitmeyen aksaklıkları bulması için engelleri aşın. Macera oyunları kategorisinde yer alan bu oyun klavye ile oynanmakta olup klavyenin yön tuşlarıylasevimli astronotu kontrol ederek Boşluk tuşuyla zıplatın.

 • Çim Biçme

  Çim Biçme

  24 Ocak 2016 tarihinde eklendi.

  Çim Biçme oyununda aslında çiftlik oyunlarında genelde yaptığınız bir işi bu kez beceri oyunları türünde yapacaksınız. Fare ile çim biçme makinelerini ekrana sürükleyerek ekrandaki tüm çimlerin biçilmesi için uğraşın. Ancak bilmeniz gerekiyor ki, ekrandaki ok işaretleri makinenin yönünü değiştiriyor.

 • Dora ile Pizza Hazırlama

  Dora ile Pizza Hazırlama

  26 Ağustos 2016 tarihinde eklendi.

  Sevilen karakter Dora yeni çalışmaya başladığı İtalyan restoranında pizza aşçısı oluyor. Karakterimize restoranda verilen görevde pizza yapması için yardım edeceğiz. Pizzayı usulüne göre hazırlayıp müşterilerin beğenmesini sağlayın. Bunun için öncelikle pizza malzemelerini ince ince doğramalısınız.  Kırmızı biber, mantar, soğan, sucuk, zeytin ve peyniri ok işaretini takip ederek doğrayın. Sırada pizza hamuru var. Hamuru ok yönünde sağa sola doğru açarak hamuru da hazır edin. En son hamurun üstüne malzemeleri yerleştirip usta bir aşçı gibi pizzanızı sergileyin. Dora Oyunları kategorisinde yer alan bu oyuna başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Dora ile Pizza Hazırlama oyunu fareyle oynanmakta olup oyun içerisindeki yönlendirmeleri takip edin.

 • Barbie İp Atlama

  Barbie İp Atlama

  12 Mart 2015 tarihinde eklendi.

  Barbie kategorisinde yer alan Barbie ip atlama oyunumuza ekrana gelen devam tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Devam tuşundan sonra gelen iki ayrı ip atlama ve eğlenceli zıplama oyunundan herhangi birini tercih edip oynamaya başlayın. Oyunda yapmanız gereken ip dönerken space tuşuna basarak zıpamak ve en yüksek skora ulaşmak.

 • Pony Çiftlik Partisi

  Pony Çiftlik Partisi

  26 Nisan 2016 tarihinde eklendi.

  Çiftlik oyunlarında daha önce bir kaç kez yorulan pony ailesi, pony çiftlik partisi oyunu ile biraz moral bulmak istiyorlar. Pony oyunlarının en önde karakterlerinden Applejack, rainbow ve Fluttershy, oyunun ilk bölümünde parti tasarımı yapacaklar. Ardından yine sizin yönlendirmenizle şeker yiyip, müzikle eğlenecekler.

 • Sünger Bob Dilimli Yapboz

  Sünger Bob Dilimli Yapboz

  4 Ağustos 2016 tarihinde eklendi.

  Sevilen çizgi film kahramanı Sünger Bob resimlerini birleştirmeye ne dersiniz? Oyunumuzda kahramanımız Sünger Bob’un dilimlenmiş resimlerini size verilen süre içerisinde birleştirmelisiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde dilimler çoğaldıkça oyun zorlaşmaktadır. Sürenizi dikkatli kullanarak yapbozu bir an önce tamamlamalısınız. Ek süre almak isterseniz oyunu durdurabilirsiniz ve düşünme süresi kazanabilirsiniz. Sünger Bob oyunları kategorisinde yer alan bu oyuna başlamak için PLAY butonuna tıklayın. Sünger Bob Dilimli Yapboz oyunu fareyle oynanmaktadır.