Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Sünger Bob Banyoda

  Sünger Bob Banyoda

  1 Kasım 2014 tarihinde eklendi.

  Sünger Bob Banyodaoyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın.

 • Hazel Bebek Plajda

  Hazel Bebek Plajda

  3 Aralık 2013 tarihinde eklendi.

  Son derece sıcak bir gün ve gözkamaştırırcasına parlayan güneşin altında bir yaz günü. Hazel Bebek annesiyle birlikte arabaya atlayıp kumsala inecek, ama önce valizinin hazırlanması gerekiyor ayrıca oyuncak sepetininde. Hazırlandıktan sonra Hazel Bebek Plajda dilediği gibi dinlenebilecek, oyun oynayabilecek. Kumdan kaleler yapmasına vede deniz kabukları aramasına yardımcı olun. Aktiviteleri yapın ve hem onu hem kendinizi mutlu edin.

 • Emo Odası Temizle

  Emo Odası Temizle

  4 Mart 2015 tarihinde eklendi.

  Emo Odası Temizle oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda siz verilen 3 dakika içerisinde dağılmış ve kirlenmiş olan genç odasını temizleyeceksiniz. Süre bitmeden tüm eşyaları yerli yerine dizerek kirli eşyaları çöpe atmalısınız. Aksi taktirde süre içerisinde oyunu bitiremezseniz eğer düşük puan alarak oyuna tekrar başlamak zorunda kalabilirsiniz.Temizlik oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Winx Club Uçuş Dersi

  Winx Club Uçuş Dersi

  22 Ocak 2015 tarihinde eklendi.

  Winx Club Uçuş Dersi oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY GAME butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda uçuş dersi alan Winx Club kızlarına yardımcı olacağız. Winx kızlarını bu eğitimde engellere çarpmadan ilerleterek bölümü bitirmelisiniz. Karşınıza çıkacak olan ağaç, canavar ve bitkilerden sağa sola ve yukarı aşağı kaçarak bölümü tamamlayın. Winx oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Çiftlik Zamanı

  Çiftlik Zamanı

  7 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

  Çiftlik zamanı oyununda havuç ekerek işe başlayacaksınız. 5 farklı tarlanızın bulunduğu oyunda çabanızla elde ettiğiniz çiftlik oyunları ürünlerini kamyonete yüklüyorsunuz. Kamyonet dolduğunda ise sizi araba oyunları eğlencesi bekliyor olacak.

 • 110 İtfaiye Kış

  110 İtfaiye Kış

  7 Ocak 2015 tarihinde eklendi.

  110 İtfaiye Kış oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY, START GAME ve CONTİNUE butonlarına tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda kış ayında kibirbirinden farklı yangın söndürme görevlerine en hızlı ve en güvenli bir biçimde ulaşarak görevlerinizi tamamlamalısınız. Fakat itfaiye araçlarını ustalıkla kullanmalısınız.Aracınız çok fazla hasar alırsa oyun sonlanmaktadır. Her bölümde farklı bir itfaiye aracını kullanacaksınız. Bu yüzden araçların farklılıklarına da dikkat etmelisiniz.Araba oyunları kategorisidne yer alan bu oyun klavye ile oynanmakta olup klavyenin yön tuşlarıyla itfaiye arabasını kontrol ederekyangın yerine en kısa sürede ulaşın.