kuşadası escort
Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Ponyland Dekorasyon

  Ponyland Dekorasyon

  3 Aralık 2014 tarihinde eklendi.

  Ponyland Dekorasyonoyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda Pony diyarını dekora etmeye ne dersiniz? Bunun içinde istediğiniz Pony kahramanını seçerek pony diyarını derkore edin. Dekore için panelden seçtiğiniz nesneleri istediğiniz yere sabitleyin. Pony oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Barbie Yaz Prensesi

  Barbie Yaz Prensesi

  8 Eylül 2014 tarihinde eklendi.

  Barbie Oyunları kategorisinde yer alan bu oyuna başlamak için PLAY butonuna tıklayın. Oyunda kıyafet seçiminde yardım arayan karakterimize Yaz Prensesi olması için yardımcı olun.Birbirinden renkli kıyafet ve aksesuarların bulunduğu platformdan seçim yaparak Barbie'nin prensesliğini ilan edin. Barbie sizlerin karşısına güzelliğine güzellik katmak için çıkmaya devam ediyor. Hadi o zaman karakterimize yardımcı olun. Barbie Yaz Prensesi oyunu fareyle oynanmaktadır.

 • Ajan Çocuk 2

  Ajan Çocuk 2

  8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi.

  Macera Oyunları kategorisinde yer alan Ajan Çocuk 2oyunumuza ekrana gelen play, play, 1, skip tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Özel bir görev peşinde olan Ajan Çocuğun güvenliklerle başı dertte. Ajan Çocuğun kontrolünü klavyenin yön tuşları ile sağlayarak güvenlik güçlerine ve engellere takılmadan çıkış kapısına ulaşmasını sağlayın.

 • Hayvan Çiftlikleri

  Hayvan Çiftlikleri

  11 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

  Hayvan Çiftlikleri oyununda her hayvanı doğru çiftliğe yönlendirmeniz gerekiyor. Bunun için fare kullanmanız gerekiyor. Çiftlik oyunlarındaki domuzları diğer domuzların yanına, koyunları koyunlarla eşleştirin.

 • Barbie Çay Partisi

  Barbie Çay Partisi

  4 Ekim 2014 tarihinde eklendi.

  Barbie Çay Partisioyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Evinde çay partisi verecek olan güzeller güzeli karakterimiz konuklarının karşısına çıkmak için kıyafet seçiminde kararsız kalmıştır. Oyunda karakterimize en uygun kıyafetleri seçerek kombinlemeniz gerekmektedir. Panelde bulunan kıyafet, aksesuar ve ayakkabılardan seçim yaparak karakterimize giydirin. Barbie oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Dora Şehir Turu

  Dora Şehir Turu

  18 Ağustos 2013 tarihinde eklendi.

  Dora ve Annesi hafta sonu için birlikte zaman geçirmeyi düşünmüşlerdi. Birlikte parka gidiyorlar vede oyunumuz başlıyor. Önce açılmasını bekliyoruz açıldığında ise kolay(easy) yada zor(hard) seçeneklerden birine tercih yapıp oyuna başlıyoruz. Dora Şehir Turu oyunun ilk bölümde anne ördeklerle ile yavru ördekleri renkleri aynı olanları eşleştirin mouse ile, ikinci bölümde ise üzerinde sayı olan kasalara uygun sayıda balonu koyun, daha sonraki aşamada köprüdeki uygun renkleri yerlerine yerleştirin en son aşamadada arabanın çalınan lastikleri bulun.