Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Barbie ve Becky Saç Tasarımı

  Barbie ve Becky Saç Tasarımı

  6 Nisan 2015 tarihinde eklendi.

  Barbie Oyunları kategorisinde yer alan Barbie Ve Becky Saç Tasarımı oyunumuza ekrana gelen play tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Barbie kategorimizin yeni oyununda saçını öncelikle yıkayıp temizleyin daha sonra bakım yapın son olarak da saç stilini rengini ve aksesuarlarını belirleyin. Oyunumuzu mouse yardımı ile oynuyorsunuz.

 • Araba Tamircisi

  Araba Tamircisi

  19 Ağustos 2014 tarihinde eklendi.

  Araba oyunları kategorisinde yer alan bu oyuna başlamak için Play butonuna tıklayın. Tamirci kız bozuk araçların tamirinde usta olmuştur. Oyunda bozulan arabaları tamir etmek için tamirci kıza yardımcı olun. Tamirci kıza istediği aletleri verip araçların tüm arızalarını giderin.Araba Tamircisi oyunu fareyle oynanmaktadır.

 • Elsa Tırnak Bakımı

  Elsa Tırnak Bakımı

  24 Nisan 2016 tarihinde eklendi.

  Elsa Tırnak bakımı oyununda Elsa ve anna oyunlarının kraliçesi Elsa ile birlikteyiz. Öncelikle Elsanın eli ve tırnakları için rutin bazı bakımları yapmak için fare kullanacağız. Ardından elsa oje boyama kısmı gelecek ve yine fare ile elsanın tırnaklarını istediğiniz gibi süsleyeceksiniz.

 • Turbo Yarış

  Turbo Yarış

  24 Eylül 2014 tarihinde eklendi.

  Turbo Yarış oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için sırasıyla CONTİNUE ve PLAY GAME butonlarına tıklayıp oyuna başlayın. Ralli yapmaktan hoşlananlar için muhteşem bir araba oyunu sizlerle. Oyunda ralli oluşturup rakipleriniz arasında kıyasıya mücadele verin. Karşınıza çıkacak olan bariyerler ve engellere takılmadan hız kesmeden bitiş çizgisine ulaşın. Oyun içerisinde topladığız paralarla kendinize daha hızlı arabalar alarak parkurları daha az sürede bitirin. Araba oyunları kategorisidne yer alan bu oyun klavye ile oynanmakta olup klavyenin WASD veya yön tuşlarıyla aracınızı kontrol ederek X ve N tuşlarıyla hızını artırarak C ve M tuşlarıyla aracınızı dururabilirsiniz.

 • Düğün Temizliği

  Düğün Temizliği

  7 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Daha önce Düğün Temizliği yapmış mıydınız? Yapmadıysanız ne kadar zor olduğunu bilemezsiniz, neyse ki temizlik oyunları sayesinde bunları öğrenmeniz mümkün. FARE ile çöpleri çöpe atın ve diğer eşyaları da en uygun yere koymaya çalışın. Eşyaların yerini bulmak için biraz etrafa bakmanız yeterli olacak.

 • Farm Frenzy çiftlik tasarımı

  Farm Frenzy çiftlik tasarımı

  18 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

  Çiftlik oyunlarında beğenerek oynadığınız farm frenzy oyunlarının dekorasyon kısmı da artık burada. Farm frenzy çiftlik tasarımı oyununda yine fare kullanıyor ve istediğiniz öğelerin beğendiğiniz türlerini ekrana ekleyebilirsiniz.