Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Pastane işletme

  Pastane işletme

  4 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

  Pastane işletme oyununda müşteriler gelmeden önce 2 dakika süreniz var. Fırına tıklayarak kek hazırlayın ve ardından o keki süsleyip tezgaha koyarak yeni bir pasta hazırlayın. İşletme oyunlarında fare kullanarak tüm işleri tamamlayın ve müşteriler geldiğinde hazırlıklı olun.

 • Barbie Balo Hazırlığı

  Barbie Balo Hazırlığı

  26 Ocak 2015 tarihinde eklendi.

  Barbie Balo Hazırlığı oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda güzeller güzeli çizgi film karakteri Barbie balo hazırlığı için sizlerden yardım beklemektedir. Oyunda karakterimizin balo hazırlıklarında yardımcı olarak balonun en güzeli olmasını sağlayın. Bunun için önce karakterimizin bakımını yapın. Daha sonra en güzel kostümü seçerek karakterimize giydirin. Barbie oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Koşan Adam

  Koşan Adam

  14 Haziran 2014 tarihinde eklendi.

  Dilediğiniz gibi tasarladığınız Koşan Adam ile koşmaya hazır olun. Oyunda karşınıza bir sürü engel çıkacaktır. Engellere karşı gerektiğinde eğilip gerektiğinde zıplayacaksınız. Unutmadan gerektiği zamanda kayarak geçeceksiniz. Çok zevkli bu oyunda zorlaşsada hırs yaparak bölümleri teker teker geçeceğinizden eminiz. Oyun klavye ile oynanmakta olup koşan adamı yön tuşlarıyla kontrol edin.

 • Dora Masaj Yapma

  Dora Masaj Yapma

  28 Ocak 2015 tarihinde eklendi.

  Dora Masaj Yapma oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY ve GO butonlarına tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda masaja ihtiyacı olan karakterimiz Dora'ya masaj yapmaya ne dersiniz? Önce ellerinden ve ayaklarından masaja başlayıp daha sonra karakterimizin sırtına masaj yapın. Masaj sırasında karakterimiz rahatladığını ve iyi geldiğini sizlere dile getircektir. Dora oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Bisiklet Yıkama

  Bisiklet Yıkama

  17 Mart 2015 tarihinde eklendi.

  Temizlik Oyunları kategorisinde yer alan Bisiklet Yıkama oyunumuza ekrana gelen play daha sonra start tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Oyunumuzda kız arkadaşın bisikletini güzelce yıkayacaksınız. Bu küçük kız arkadaşımız bisiklete binerken bir taşa takılıyor hem kendisini yaralıyor hemde bisikleti kirleniyor. Ona bisikleti yıkamasında yardımcı olur musunuz? Oyunu oynarken kontrolü mouse ile sağlıyorsunuz.

 • Pepee Çiftlik Evi

  Pepee Çiftlik Evi

  27 Haziran 2014 tarihinde eklendi.

  Sevimli karakter pepee'nin çektirdiği çiftlik evi resminin parçalarını uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor. Pepeenin bulmaca oyununu mouse ile oynayabilirsiniz. Resmi tamamlayarak pepee 'yi mutlu edin.