Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Dora Araba Park Etme

  Dora Araba Park Etme

  15 Mart 2016 tarihinde eklendi.

  Kaşif dora oyunlarının araba ile buluşmasına bir kaç kez tanık olmuştunuz. Şimdi bir de dora araba park etme oyununu deneyin ve yön tuşlarıyla oyuna hemen başlayın. 1. bölümden itibaren park yerini ekranda göremeyeceksiniz. Yukarı doğru sürdüğünüzde park yerini bulacak ve başarılı bir şekilde park etmeye çalışacaksınız.

   

 • Çalışma Odası Temizliği

  Çalışma Odası Temizliği

  1 Ocak 2015 tarihinde eklendi.

  Çalışma Odası Temizliği oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için GO ve START butonlarına tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda çalışmaktan etrafı dağıtan kıza odayı temizlemesinde yardımcı olmaya ne dersiniz? Biran önce odanın temizlenmesi için etraftaki dağınıklığı toplayıp çöpleri toplayın. Odanın düzenli hale gelmesinden sizde umarız memnun kalcaksınızdır. Temizlik oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Çiftçi Kız Fiona

  Çiftçi Kız Fiona

  9 Nisan 2015 tarihinde eklendi.

  Çiftlik Oyunları kategorisinde yer alan Çiftçi Kız Fiona oyunumuza ekrana gelen play tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Sevimli karakterimiz Fiona ailesini kaybettikten sonra tek başına bir hayat sürmeye başlamış. Hayatına devam edebilmesi için para kazanması gerekiyor. Ona çiftlik işlerinde yardımcı olun hayvanlardan elde ettiği ürünleri satarak geçinmesini sağlayın. Oyunda kontrolü mouse yardımı ile sağlıyorsunuz.

 • İnek ve Tavuk

  İnek ve Tavuk

  29 Ekim 2015 tarihinde eklendi.

  İnek ve tavuk oyununda istediğiniz hayvanı seçmekte özgürsünüz. Ancak tavuk oyunları oynadığınıza göre tavuğu seçip inek ve tavuk savaşını kazanmaya çalışın. JOGAR tuşuyla oyuna başlıyoruz. Yön tuşlarıyla hayvanın gideceği yönü ayarladıktan sonra BOŞLUK tuşuyla hızlanıyoruz. Rakibi suya en çok düşüren kazanır.

 • Rainbow Dash

  Rainbow Dash

  19 Ağustos 2013 tarihinde eklendi.

  Ponilerin içinde en hızlı olan kimdir? Tabiki Rainbow Dash. Rainbow Dash bildiğiniz gibi inanılmaz macerayı seven, bir gizem varsa hemen orada olan ponydir. Ponylandın üzerindeki yağmur bulutları kaplamıştır ve beyaz bulutlara ihtiyaç vardır. Oyunumuz açıldığında bir yıldız olanı kolay, iki olanı orta ve en çok yıldız olanıda en zoru. İstediğinizi seçin ve oyundaki beyaz bulutları toplayın. Arkadaşınızın arada yardıma ihtiyacı olacak hemen onun yanına gidip cesaretlendirin. Hadi devam edelim.

 • Maceracı Winx

  Maceracı Winx

  27 Kasım 2014 tarihinde eklendi.

  Maceracı Winxoyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Macera peşinde koşan karakterimize en uygun kıyafetleri seçmeye ne dersiniz? Oyunumuzda panelde bulunan kıyafet ve makyaj malzemelerinden en çok beğendiğizi seçerek karakterimize giydirin ve uygulayın. Winx kızımız senin de yardımların ile bakalım macera peşinde koşarken nasıl görünecek.Winx oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.