Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Güzellik Salonu Temizliği

  Güzellik Salonu Temizliği

  13 Eylül 2014 tarihinde eklendi.

  Temizlik Oyunları kategorisinde yer alan bu oyuna başlamak için PLAY butonuna tıklayın. Temizlik görevini sevenler için muhteşem bir oyun daha. Yoğun çalışmanın ardından darma dağın olan güzellik salonunu temizlemeğe ne dersiniz? Oyunda güzellik salonunda ki boyaların ve kesilen saçların temizliğini yaparak tertemiz yapın. Tabloları ve koltukları yerli yerine yerleştirerek güzellik salonun pırıl pırıl olmasını sağlayın.Güzellik Salonu Temizliği oyunu fareyle oynanmaktadır.

 • Çilek Yetiştirme

  Çilek Yetiştirme

  4 Ocak 2016 tarihinde eklendi.

  Çiftlik oyunlarının çok basit ve keyifli bir türü olan çilek yetiştirme oyununda fare kullanın. Saksıdaki çileklerin tohumlarını ekip suladıktan sonra, renklerinin kızarması için güneşleri tıklayarak toplamanız gerekiyor. Yeterli miktarda güneş aldıktan sonra çilekler kızarıp toplanmaya hazır hale gelecek.

 • Winx Falım

  Winx Falım

  13 Ağustos 2014 tarihinde eklendi.

  Winx Oyunları kategorisinde yer alan bu oyunda oyuna başlamak için Play butonuna tıklayın. Oyunda Winx Club karakterler kartlarıyla fal bakmaya ne dersiniz. Karakter kartlarıyla şansınız açık olsun.Winx Falım oyunu fareyle oynanmaktadır.

 • Muzlu Pasta Yapma

  Muzlu Pasta Yapma

  29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi.

  Muzlu Pasta Yapma oyununa kek hamuru açarak başlayacaksınız ve fareyle tüm işlemleri yaparak hamuru hazırladıktan sonra fırında hamur pişecek. Sonrasında ise pasta süsleme işine geçerek çikolatalı muzlu pasta tarifi tamamlanmış oluyor.

 • Bebek Ariel Banyo Temizliği

  Bebek Ariel Banyo Temizliği

  12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi.

  Bebek Ariel Banyo Temizliği oyununda disney prenseslerinden olan denizi kızı ariel bebek haldeyken temizlik oyunlarıyla eğlenmek istiyor. Fare ile malzemeleri doğru yerlerde kullanarak banyo temizliğini tamamlayın.

 • Barbie Bebek Geyik Tedavisi

  Barbie Bebek Geyik Tedavisi

  17 Aralık 2014 tarihinde eklendi.

  Barbie Bebek Geyik Tedavisi oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Oyunumuzda yılbaşı gecesi Noel Babanın kızağını çeken geyik buz üzerinde ayağından yaralanır. Ayağı yaralanan geyiğin yardımına koşan güzeller güzeli karakterimiz Barbie hemen tedavi yapmak ister. Sizlerde karakterimize yardımcı olarak oyundaki yönlendirmeleri takip ederek tıbbı gereçleri kullanın. Barbie oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.