Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Farm Away 3

  Farm Away 3

  25 Ekim 2015 tarihinde eklendi.

  Çiftlik dekorasyonu türünde çiftlik oyunlarının zirvesine doğru ilerleyen farm away oyunlarının bir başka oyunu ile karşınızdayız. Farm away 3 oyununda fare kullanmaya devam ederek yeni özellikler ile kendi çiftliğinizi yaratmaya devam edeceksiniz.

 • My Little Pony Karanlık Koruyucular

  My Little Pony Karanlık Koruyucular

  24 Eylül 2016 tarihinde eklendi.

  Pony Oyunları kategorisinde yer alan bu oyunumuza hemen başlamak için STORY MODE, PLAY butonuna tıkamalısınız ve kilitli olmayan Pony karakterini belirleyip oyuna başlayın. Oyun ekranı açılınca Pony kahramanımız ile muhteşem bir serüven sizleri bekliyor. Bölümlerde finishe ulaşmak için engellerin üstünden zıplayıp pony düşmanlarından kaçmalısınız. Düşmanlara yakalanmamak için üstünden atlayın yada hızlı koşu sayesinde onları yok edin. My Little Pony Karanlık Koruyucular klavye ile oynanmakta olup klavyenin sağ yön tuşuyla hızlı adım atarak boşluk tuşuyla zıplayabilirsiniz.

 • My Little Pony Evi Dekorasyonu

  My Little Pony Evi Dekorasyonu

  10 Aralık 2014 tarihinde eklendi.

  My Little Pony Evi Dekorasyonu oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için herhangi bir butonuna tıklamanıza gerek yoktur oyun paneli direkt olarak karşınıza gelecektir. Sevilen karakter My Little Pony evi nasıl olmasını isterdiniz? hatta ve hatta karakterimizin evini kendiniz tasarlamaya ne dersiniz? Oyunumuzda karakterimizin evinin dekorasyonunu kendi isteğinize göre tasarlayıp herkesle paylaşın. Evdeki eşyaları tutup çekerek getirmek istediğiniz yere bırakın. Pony oyunları kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Hazel Bebek Anneler Günü

  Hazel Bebek Anneler Günü

  11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi.

  Hazel Bebek Oyunları kategorisinde yer alan Hazel Bebek Anneler Günüoyunumuza ekrana gelen play, play, start tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Hazel bebek annesi işten gelmeden önce ona sürpriz bir hediye hazırlamak istiyor. Ona bu özel günde yardımcı olmaya ne dersiniz? Hemen size gösterilen yönergeleri takip edin hediyeyi hazırlayıp bu mutlu günlerine tanık olun. Oyunumuzu mouse yardımı ile kolayca oynayabilirsiniz.

 • Küçük Pony Kar

  Küçük Pony Kar

  16 Ocak 2015 tarihinde eklendi.

  Küçük Pony Kar oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için klavyenin Boşluk tuşuna basarak oyuna başlayın. Oyunumuzda Pony karakterimiz ile kardan adam yapmaya ne dersiniz? Küçük Pony karakterimize yardım ederek karları toplayıp kardan adam yağmasını sağlayın. Hala sizde karın keyfini yaşayamadıysanız oyunumuzda sevimli mi sevimli Pony karakterimizle kar keyfini çıkarın. Pony oyunları kategorisinde yer alan bu oyun klavye ile oynanmakta olup klavyenin sağ ve sol yön tuşlarıyla Pony'i sağa ve sola doğru yönlendirerek Boşluk tuşuyla zıplayıp karları toplamasını sağlayın.

 • Çilek Kız Kelebek Avı

  Çilek Kız Kelebek Avı

  11 Ocak 2014 tarihinde eklendi.

  Çilek Kız Kelebek Avı klavye ile oynanan ilk başta biraz karmaşık gelebilen çok neşeli bir oyundur. Sağ ve sol tuşları ile çilek kızı yönlendireceğiz ve aşağı tuşuna basarak da yönünü değiştirebiliriz, yukarı tuşuna basarak da çilek kızın zıplamasını sağlayacağımız oyunda kelebekleri yakalamak için BOŞLUK tuşuna basmamız gerekiyor.