Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Çiftlik Oyunları
 • Tavukları Kurtar 2

  Tavukları Kurtar 2

  24 Ağustos 2013 tarihinde eklendi.

  Tavukları kurtar 2 : Sizler arasında o kadar çok sevildiki bir önceki oyunu hemen ardından kısa bir süre sonra ikinciside geldi. Kuralar biröncekiyle hemen hemen aynı sarı samanları yokediyoruz. Ayrıca tahtalar vede yeni kötü karakterler eklenmiş oyunda. Bazı bölümlerde gerçekten o kadar hızlı düşünmeniz vede olmanız gerekiyor ki. Mesela bölüm üçte tavuk yuvarlanırken samanları o kadar hızlı kaldırmalısınız kı sepete ulaşabilelim gibi. Bizlerden bir önceki oyununda aldığı tam not gibi buda aynı notu alıyor. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 • Bazukalı Çocuk

  Bazukalı Çocuk

  26 Temmuz 2014 tarihinde eklendi.

  Sıradışı bir macera oyunu olanBazukalı Çocuk oyununda altınları toplamak için harekete geçin. Oyunda bazukalı çocuğa yardımcı olarak gömülü altınlara ulaşmak için bazukanızı fırlatın. Çok eğlenceli bu oyunda duvara gömülü altınları toplayıp diğer bölümlere ulaşın. Macera oyunları kategorisinde ki bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • Çilek Kızın Evi

  Çilek Kızın Evi

  17 Ekim 2013 tarihinde eklendi.

  Yeni evine taşınan çilek kız hem yorgun hemde ne yapacağını şaşırmış durumdadır öylece kalakalmıştır. Heryer heryerde kapılar , pencereler ve tüm eşyalar birbirine girmiştir. Çilek Kızın Evi için sende birşeyler yapmak istersen eğer hadi bir yardımda senden gelsin. Bütün eşyaları doğru yerlere koyarak başlayabilirsiniz mesela. Yardım tuşuna basarak evin olması gibi resmine göre tekrar baştan dekore edebilirsiniz. Ne dersiniz bunu başarabilecek miyiz?

 • Bebek Barbie Çiftlik oyunu

  Bebek Barbie Çiftlik oyunu

  24 Şubat 2016 tarihinde eklendi.

  Bebek Barbie çiftlik oyunu oynamak için bahçeye girdiğinde, çiftik oyunlarında biraz acemi olduğunu fark ediyor. Bu yüzden barbie oyunlarını seven biri olarak barbiye çiftlik işlerinden yardım edin. Tavuklarla oynadıktan sonra yumurtaları toplayın ve çiçeklerle ilgilenin. Sonraki bölümde ise barbie ve pony birlikte oynayacak.

 • Miniş Frizby Yakala

  Miniş Frizby Yakala

  17 Ağustos 2013 tarihinde eklendi.

  Şirin Köpek Minişimiz sahibi ile frizby oynamayı inanılmaz seviyor. Karşıdan ona doğru gelen frizbiyi yukarıya zıplayarak yakalaması gerekiyor. Onuda BOŞLUK tuşuna basarak atlamasını ayarlamasıyla yapabiliyor. Eğer zamanlamanızı iyi yapabilirseniz başarılı olabilirsiniz. Oyun açıldığında herhangi bir yön tuşuna basmanız yeterli. Şunada dikkat etmelisiniz ki toplamda beş defa yanma hakkınız var. Bakalım kimler en çok puan alabilecek. Başarılar diliyoruz tüm frizby oyunu sevene kardeşlerimize.

 • Çilek Kız Pasta Yapma

  Çilek Kız Pasta Yapma

  5 Şubat 2016 tarihinde eklendi.

  Pasta oyunlarında daha önce birlikte olduğumuz çilek kız bir kez daha pasta yaparken sizden yardım istiyor. Çilek kız oyunlarının belki de en leziz pastasını bu sefer yapacaksınız. Önce güzel bir alışveriş yapıp, ardından mutfağa geçin. Fare ile her şeyi halledebilirsiniz.